مزایا و معایب انواع تردمیل

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 آذر 1395 در ساعت 20 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

برای اینکه بتوانید بهترین تردمیل را انتخاب کنید و در انتخابتان نیز دچار مشکلی هم نشوید، در زیر مقاله برایتان آماده کرده ایم که می توانید از آن استفاده کرده و بهترین خرید را انجام دهید و با ورزش کردن با آن تجربه خوبی داشته باشید و لذت ببرید.

تردمیل های خانگی

بیشتر افراد امروزه تمایل دارند در خانه بدون رفتن به باشگاه یا خارج منزل و بدون صرف هزینه ای ورزش مناسبی انجام دهند. با خرید تردمیل خانگی که دارای قابلیت های مختلفی هستند می توانید به راحتی از مزایای آن بهره مند شوید و از آن لذت ببرید.

مزایای تردمیل خانگی

وزن سبک: فرم سبک تر و طرح کوچکتر تردمیل های خانگی برای قرارگیری در مکان های کوچکتر مناسب تر هستند و اغلب آنها برای اینکه کاربر فضای کافی برای استفاده داشته باشد، تاشو طراحی و ساخته شده اند و چرخ هایی هم بر روی پایه های آن تعبیه شده است که کاربر می تواند به وسیله آنها در کمترین زمان و به راحتی دستگاه را جابه جا کند.
قیمت تردمیل های خانگی اغلب مناسب هستند و با در نظر گرفتن بودجه کم، افراد قادرند آن را خریداری کرده و از آن استفاده کنند. این دستگاه ها نسبت به نوع باشگاهی آنها از لحاظ مصرف برق و... به صرفه تر هستند و هزینه کمتری را برای کاربران خود دارند.

معایب تردمیل خانگی

بیشتر تردمیل های خانگی مجهز به MP3 و صفحه نمایشگر LCD شده اند و در حالی که تردمیل های تجاری از قابلیت اتصال به اینترنت برخوردار بوده و برخی دیگر از آنها دارای تکنولوژی های پیشرفته نیز هستند که تردمیل های خانگی فاقد آنها هستند.ضمانت نامه و گارانتی در تردمیل ها اهمیت زیادی دارند که اغلب آنها برای تردمیل های خانگی گارانتی های طولانی مدتی ارائه می دهند که کاربر در صورت بروز مشکلی می تواند از آن استفاده کرده و آن را حل کند.

مزایای تردمیل های باشگاهی

بیشتر تردمیل های باشگاهی دارای برنامه های متنوع و پیش فرض رایانه ای خوبی هستند که کاربر با استفاده از آنها می تواند ورزش خوبی را انجام دهد و از آنها لذت ببرد. صفحه نمایش تردمیل ها معمولا رنگی، لمسی و قابلیت اتصال به اینترنت را دارند و بسیار سرگرم کننده هستند.

اندازه بزرگتر و ظرفیت وزن بالاتر

تردمیل های باشگاهی معمولا تسمه پهن تر و بزرگتری نسبت به نوع خانگی دارند و معمولا ظرفیت آنها تا 180 کیلومتر می باشد که هر فردی به راحتی می تواند از آن استفاده کند.تردمیل های باشگاهی یا تجاری نسبت به نوع خانگی محکم تر و دوام بیشتری دارند و کمتر آسیب می بینند. وقتی تردمیل ها با سایز بزرگتر تسمه، در فضای بزرگتر و وسیع تر باشگاه قرار می گیرند و امکان یک تمرین امن تر با امکان ضربه گیری بیشتری را فراهم می کنند.

معایب تردمیل های باشگاهی

همان طور که گفته شد تردمیل های باشگاهی دارای اندازه های بزرگتری هستند و قابلیت تاشوندگی ندارند و جابه جایی و منتقل کردن آنها به مکان دیگر مشکل است. قیمت تردمیل های باشگاهی بیشتر از تردمیل های خانگی است و در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که وقتی قیمت بیشتری بابت دستگاه تردمیل پرداخت می کنید با ویژگی های اضافی آن هماهنگی داشته باشد و شما از امکانات بیشتری برخوردار شوید.

تردمیل های تاشو "فشرده"

تردمیل های که به راحتی جمع می شوند، قدرت تاشوندگی دارند و جای کمتری می گیرند. این نوع از تردمیل ها برای کسانی مناسب هستند که در خانه فضای کمتری دارند و نمی توانند در فضای وسیعی ورزش کنند. با استفاد از این دستگاه می توانید در محیط کوچک خانه نیز ورزش کنید و از انجام دادن آن لذت ببرید.

معایب تردمیل های تاشو

موتور تردمیل های تاشو اغلب سبک هستند و این سبکی به این دلیل است که فشرده می شوند و امکان استفاده از دیگر فضای خانه را به کاربر خود می دهند. اغلب تردمیل هایی که امکان تاشوندگی دارند چون ثابت نیستند و وزن سبکی دارند در هنگام استفاده دچار لرزش می شوند و در هنگام خرید باید به آنها توجه شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :